פורסם ב- כתיבת תגובה

סוגים של שירותי גריסה

גריסת ודחיסת קרטון ונייר הם חלק מסל שירותים שניתן על ידי חברות מקצועיות בכל רחבי הארץ. במסגרת השירות הזה, מטרת החברה היא להתאים לכל לקוח את הפתרון האידיאלי עבורו. התאמת הפתרון מבוססת על היקף הדחיסה הרצוי, על סוג המוצרים שאותם רוצים לגרוס ועל הבדלים בין שיטות העבודה. בנוסף, המטרה של התאמה אישית היא לחסוך בהוצאות בלי לעכב את קצב הגריסה והדחיסה של הקרטון והנייר.

מטבע הדברים, יש גם הבדלים בין סוגים שונים של שירותי גריסה. למרות שכמעט בכל סוגי השירות של גריסת או דחיסת קרטונים משתמשים במוצרים כגון דחסני קרטונים, צריך לבדוק לעומק מה החברה מבצעת ובמה היא מתמחה. לאחר מכן, ניתן לברר כמה יעלה לגרוס מוצרי נייר מסוימים לעומת אחרים והאם יש התחייבות לעמידה בלוח זמנים.

שירותי גריסה בולטים

הנה למשל כמה סוגים בולטים של שירותי גריסה שיכולים להתאים לקהל יעד בסקטור הפרטי, העסקי והציבורי:

א. גריסת נייר – השירות העיקרי של חברות שמתמחות בתחום של גריסת ודחיסת קרטון ונייר הוא גריסת נייר. את גריסת הנייר ניתן לבצע לצרכי מיחזור, מטעמי חיסכון במקום או בשל שאיפה לשמור על איכות הסביבה. בנוסף, כדאי לדעת שרוב פעולות הגריסה מתבצעות לאחר איסוף מסודר של דחסני קרטונים.

ב. עיבוד נייר וקרטון – חלק מהפעולות הנדרשות לטובת גריסת נייר יכולות לשמש גם לשירותים של עיבוד נייר וקרטון. כאן ההבדל הוא בין גריסה מוחלטת של הנייר כדי למנוע את התפשטות הפסולת, לבין עיבוד שלו לצרכי מיחזור או לטובת יצירת קרטונים חדשים.

ג. הקטנת פסולת – שירותי גריסה כוללים הפעלת דחסני קרטונים לצורך הקטנת פסולת. דחסני באלות למשל מיועדים עבור נייר, מכלים, פחיות ואפילו רדידי מתכת ופלסטיק והם מסוגלים להקטין עד 95% את השטח שהפסולת תופסת. בזכות השירות הזה, יש למגזר הציבורי יותר שטחים שיכולים לשמש לאחסון, חנייה וייצור.

בסופו של דבר, שירותי גריסה מיועדים עבור לקוחות שונים בגלל השימוש הנרחב בנייר וקרטונים. ככל שהיקף השימוש הזה עולה, כך גם מתחדד הצורך בשירותי גריסה איכותיים.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments