פורסם ב- כתיבת תגובה

בוריס וולפמן הוא אחד השגרירים הטובים של מדינת ישראל בעולם

בוריס וולפמן

בשנים האחרונות אנשי עסקים רבים מצמיחים כנפיים משמשים כשגרירים הטובים ביותר של מדינת ישראל. בין אנשי העסקים הללו ניתן למצוא את בוריס וולפמן מנכל חברת royal-innovative אשר עוסקת בייבוא וייצוא של סחורות ברחבי העולם. 

הצלחת החברה טמונה ביכולת של וולפמן לראות לטווח ארוך ולראייה הקשרים העסקיים שלו הובילו את החברה להפוך לחברה מובילה בתחום. בין ענפי המסחר השונים בהם עוסק וולפמן ניתן למנות בין היתר את ענף הזהב ויהלומים, ענף הברזל ועוד. 

השלמת מכלול השירותים של היבואן 

וולפמן גייס את הידע הרב אשר ברשותו בתחום לטובת הפעילות של החברה ,דבר אשר בא לידי ביטוי בהשלמת השירותים הדרושים לכל יבואן- החברה בבעלותו מציעה מגוון מסלולי מימון ואשראי אשר יקלו על אנשי העסקים להשיג את היעדים שלהם. 

מדובר במתן אשראי בסדר גודל שונה עבור ביצוע העסקאות, דבר המאפשר ליבואן ליהנות מתמיכה רחבה. בסביבתו של וולפמן לא עוצרים אלא ממשיכים הלאה לטובת שיתופי פעולה נרחבים והגברת המעורבות בעסקאות השונות. ניתן לראות את המעורבות של וולפמן באותן עסקאות ואת תרומתו הענפה להצלחתן. פעילותה של החברה מלווה על ידי עורך דין המומחה לחוזים אשר מתוקף תפקידו אחראי על ניסוח חוזים וקידום עסקאות מהפן המשפטי תוך דאגה לאינטרסים של היבואן. 

בוריס וולפמן אחראי על פיתוח קשרים עסקיים עם אנשים מהשורה הראשונה

במסגרת הפעילות של וולפמן הוא מקפיד על טיפוח קשרים עסקיים עם אנשים מהשורה הראשונה- שיתופי פעולה עם אנשים מומחים בתחומים מגוונים בהם עוסקת החברה אשר בבעלותו, זאת במטרה להצעיד את החברה קדימה לעבר עתיד משגשג. בשנים האחרונות יצרה החברה קשרים עסקיים עם אנשי העסקים הטובים ביותר בתחום של זהב ויהלומים והתוצאה היא עסקאות מוצלחות. 

שיתוף פעולה נרחב עם טורקיה 

מי היה מאמין כי ישראל תשתף פעולה עם טורקיה? בשנים האחרונות לצד אזהרות המסע לטורקיה פועל וולפמן לחיזוק הקשרים בין טורקיה לישראל מהפן העסקי. באמצעות עסקים המדינות מרוויחות שיתופי פעולה מוצלחים ביותר. 

אם לא די בפעילות הענפה של וולפמן, הרי הוא עוסק גם בייבוא ברזל מטורקיה לישראל ומספק את הברזל למשווקים בעלי שם ידוע בארץ. שיתופי הפעולה הנרחבים של וולפמן הם ההוכחה כי הקשרים העסקיים של מדינת ישראל התחזקו בשנים האחרונות בשל פעילות עסקית מבורכת

נוסף על יבוא ברזל, עוסק וולפמן גם בייבוא של כלים חד פעמיים ושמן קנולה, כאשר הספקים מצויים בטורקיה. הסחורה אותה מייבא וולפמן משווקת הן באירופה והן בישראל תוך שיתוף פעולה נרחב עם גורמים ברוסיה. 

בלעדיות על הסחורות 

לשאלה כיצד הפך וולפמן לאיש עסקים מוצלח ניתן למצוא תשובה בדמות בלעדית על סחורות מסוימות וחומרי גלם במקומות בעולם. כך למשל, במסגרת הפעילות של וולפמן  הוא פיתח קשרים עם מגדלי פירות וירקות בטורקיה וכיום הוא נחשב לאיש המחזיק בבלעדיות את הסחורה של אותם מגדלי פירות וירקות תוך שיווק הסחורה למקומות שונים. עוד במסגרת הפעילות הרחבה שלו מחזיק ומנהל בתי אריזה לפירות הדר ותפוחי עץ בערים מרסין וספרטה. 

מה קורה עם וולפמן בימים אלו?

בימים אלו וולפמן אינו נח על זרי הדפנה אלא ממשיך לפתח את הפעילות העסקית שלו מעבר לים ולהרחיב את הקשרים העסקיים שלו עם אנשי עסקים רבים במגוון תחומים תוך יצירת שיתופי פעולה חדשים ומסקרנים. נראה כי העתיד מחייך אל וולפמן בשעה בה הוא בוחר להיכנס אל תחומי מסחר חדשים. 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments